Artikelnummer: | TP006 |
Levertijd: | Binnenkort leverbaar. |
Saga gietijzeren theepot van Viva Scandinavia
Met de Saga gietijzeren theepot kun je ondanks zijn compacte formaat 800 ml thee mee maken. Dat is goed voor ongeveer drie kopjes thee. Doordat de theepot is gemaakt van gietijzer blijft je thee lekker lang warm.
De theepot zelf heeft ook een theefilter. Ideaal dus voor losse thee.
De Saga theepot is leuk om mee uit te pakken als je samen van thee wilt genieten maar uiteraard ook prima als je alleen aantal kopjes thee wilt drinken.
Belangrijk om te weten is dat de binnenzijde van deze gietijzeren theepot een glazuurlaag heeft. Mocht er toch kalkvorming ontstaan kun je dit het beste met schoonmaakazijn of een kalkverwijderaar verwijderen.
Unieke cadeau inpakservices
We bieden leuke opties om aankopen op onze website op een mooie manier te laten inpakken. Kijk onder het kopje theecadeaus en voeg een inpakservice toe aan je bestelling. Succes gegarandeerd!
Meer weten?
We doen ons best om de informatie bij onze producten zorgvuldig en compleet te houden. Mocht er iets ontbreken of je meer willen weten over dit product? Neem dan gerust contact met ons op. We vertellen je er graag meer over.